Bóna Lászlót várjuk Óvodánkba novemberben

Köszönjük a hatalmas érdeklődést, az eseményre a regisztrációt lezártuk.

Kedves Waldorf-érdeklődésű, vagy már waldorfos szülők, pedagógusok!

Már készülünk a következő, csütörtök esti, gondolatébresztő előadásra, melynek címe A burkok burkának burka, előadója pedig Bóna László, a Homeopátiás Gyógyművészeti Társaság alapítója és vezetője, a Waldorf Óvóképzés tanára, a CHE Homeopátiás Magániskola egyik létrehozója, író, gyógyító, tanító lesz.

  • Miért fontos a burok 0-7 éves korig?
  • Hol vannak a felnőttek burkai?

2023. november 30-án 18 órától neves előadónk kalauzol majd minket e mély értelmű kérdések mentén. Szeretettel várunk Benneteket is Óvodánkba, mely védelmező burok, ölelő kar az ide járó gyermekek és családok számára.

További részletek…